VIA University College

Zoznámte sa s VIA

VIA University College vznikla v roku 2008 spojením škôl Alpha Centre for Higher Education, Mid-West Centre for Higher Education, Vita Centre for Higher Education, University College Jutland, Vitus Bering Denmark a business-design školy TEKO. VIA University College je najväčšou dánskou vysokou školou so 4 kampusmi, rozmiestnenými na Jutskom polostrove. Škola ponúka širokú škálu anglicky vyučovaných programov pre zahraničných študentov, a to v oblasti zdravotníctva, sociálnej výchovy, technológie, obchodu, podnikania, designu a animácie. Škola podporuje zahraničné výmenné pobyty na desiatky partnerských škôl do celého sveta.

Čo hovoria študenti

Patrícia

Škola je suprr v tom, že celé studium je v angličtině a zaměřuje se především na praktické řešení problémů ve firmě. Škola vyberá reálné firmy, se kterými spolupracuje... A projekty jsou také navázané na přímou spolupráci s firmami. Na škole jsou studenti z…

Univerzita v číslach

2 500
medzinárodných študentov

17
AJ programov

2008
rok založenia

4
kampusy

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.