Ubytovanie v Dánsku

Niektoré dánske univerzity ponúkajú svojim študentom ubytovanie na školskom internáte. Keďže Dánsko nemá tradíciu v bývaní priamo v areále školy, študentské rezidencie sa nachádzajú v určitej vzdialenosti od kampusu. Škola je však vždy dobre dostupná, či už bicyklom, ako obľúbeným dopravným prostriedkom, alebo hromadnou dopravou.

V prípade, že Tvoja dánska škola neposkytuje ubytovanie na školskom internáte, alebo nemá pre Teba voľnú izbu, využi súkromný prenájom, ktorý je v Dánsku veľmi rozšírenou variantou študenského ubytovania. Veľakrát Ťa prenájom vyjde lacnejšie ako samotný internát.

Ceny ubytovania v Dánsku sú veľmi rozdielne v závislosti od typu ubytovania a predovšetkým od lokality. Záleží aj na Tebe, akú úroveň ubytovania si chceš alebo môžeš dovoliť. Ceny sa pohybujú od 200 do 600 EUR za mesiac.

Pozri sa na to, ako najefektívnejšie zháňať ubytovanie v Dánsku a tiež na to, aké máš možnosti ubytovania v Dánsku.

 

Studentské ubytování v Dánsku

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.