Ako na štúdium v Dánsku

Ako sa prihlásiť na štúdium na vysoké škole v Dánsku?

Podanie prihlášky nie je vôbec komplikovaná záležitosť. Potrebuješ iba vyplniť on-line formulár a odoslať niekoľko dokumentov. Nečakajú Ťa žiadne testy ani prijímacie skúšky. Budeš potrebovať len niekoľko dokumentov priložených k prihláške a absolvovať prípadný Skype pohovor.

Môžeš sa spoľahnúť, že spolupráca s Information Planet Ti ušetrí množstvo času, peňazí a dodá Ti istotu, že spolupracuješ s ľuďmi, ktorí majú so štúdiom v Dánsku dlhoročné skúsenosti, ktoré Ti radi odovzdajú.

Nestrácaj čas hľadaním detailných informácií o štúdiu v Dánsku a kontaktuj nás. Pomôžeme Ti vybrať tú najlepšiu školu so študijným programom, ktorý naštartuje Tvoju budúcu kariéru. Odovzdáme Ti tiež množstvo užitočných rád a tipov ohľadom práce, ubytovania a celkovo o živote v Dánsku.

 

Jak se přihlásit ke studiu v Dánsku

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.