Bakalárske štúdium v Dánsku

V Dánsku môžeš študovať všeobecne na dvoch typoch škôl, ktoré ponúkajú dva druhy bakalárskych programov. Na univerzitách študuješ bakalára tak, ako ho poznáš. To znamená tri roky zakončené bakalárskym titulom. Na niektorých Business Academies môžeš tiež nájsť štandardné bakalárske programy trvajúce 3 roky. Alebo sa bakalárske štúdium môže deliť na dva stupne. Prvý stupeň sa nazýva AP Degree, trvá 2 roky, plus polročná stáž. Po absolvovaní tohto programu máš možnosť nastúpiť na program Top-up, ktorý trvá jeden rok plus až polročná stáž. Po ukončení oboch týchto stupňov Ti bude udelený titul bakalár.

Premýšľaš nad tým, čo v Dánsku študovať? Pozrite sa na najobľúbenejšie bakalárske odbory študované v Dánsku.

Zariadime Ti štúdium na vysokých školách po celom Dánsku. Študovat môžeš na vysokej škole v hlavnom meste Kodani, alebo pokiaľ uprednostňuješ pokojnejšiu destináciu na štúdium, vybrať si môžeš zo širokej ponuky našich partnerských univerzít.

Bakalářské studium v Dánsku

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.