International Business Academy

Zoznámte sa s IBA

Škola International Business Academy (IBA) sa za posledných 100 rokov postupne prepracovala z malej lokálnej školy na jednu z významných dánskych vyučovacích inštitúcií. Škola ponúka študentom najrôznejšie možnosti štúdia jedného alebo dvoch semestrov aj v iných krajinách. Za zmienku stojí odbor Bachelor in Business Management Across Europe, ktorý môžeš študovať v troch rôznych krajinách. Škola IBA sídli v meste Kolding, ktoré sa s populáciou 60 tisíc obyvateľov radí medzi desať najväčších dánskych miest. Vyučovanie prebieha v menších skupinách a efektívne kombinuje teóriu s praxou. Študenti riešia problémy vo firmách a vďaka tomu sú dôkladne pripravení na reálne situácie v praxi.

Čo hovoria študenti

Tonda

Škola se velice liší od našich škol v Česku, výuka se hodně zaměřuje na praktickou část. Učitelé jsou více než ochotní, velice studenty podporují a vždy si na ně najdou čas (ostatně to je jejich práce). Jak jsem již zmínil, škola se hodně zaměřuje na praxi a…

Univerzita v číslach

4 600
študentov

125
partnerských univerzít

15
AJ programov

1
kampus

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.