Zoznámte sa s KEA

Copenhagen School of Design and Technology (KEA) sa orientuje na design a business. KEA vznikla v roku 2001 spojením 6 odborných inštitúcií, ale jej korene siahajú až do 19. storočia. Študuje tu viac ako 4500 študentov z toho asi 800 pochádza z viac ako 60 krajín sveta. KEA poskytuje svojim študentom kvalitné vzdelanie potrebné k úspešnému pôsobeniu v oblasti profesionálneho designu, komunikácií a technológií v medzinárodnom kontexte. Povinnou súčasťou každého programu je prax (minimálne 10 týždňov), počas ktorej si študenti môžu vyskúšať svoje znalosti v autentickom pracovnom prostredí. Pokiaľ sa študenti osvedčia v praxi v danej firme, vzniká tu šanca do budúcnosti na obdržanie pracovnej ponuky.

Univerzita v číslach

2001
rok založenia

4 700
študentov

60
národností

17
AJ programov

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Kontaktuj nás

Čo hovoria študenti

  • Nikola

    Studium v Dánsku mě velmi naučilo a otevřelo mi dveře do světa. Při výběru školy mi v Information Planet poskytli všechny potřebné informace a ulehčili prvotní kontakt a komunikaci se školou.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie