Copenhagen Business Academy

Zoznámte sa s CPHB

Copenhagen Business Academy (Cphbusiness) je najväčšou "business academy" školou v Dánsku.  Pozostáva z 5 kampusov v Kodani a lokalite North Zealand. Copenhagen Business Academy ponúka profesionálne vysokoškolské vzdelávanie s dôrazom nielen na teoretické, ale aj na praktické zručnosti svojich študentov. Škola má vyše storočnú tradíciu. Sústredí sa na študenta ako na jednotlivca, čo je dnes veľmi perspektívne a potrebné, hlavne vo sfére biznisu. Prioritou Akadémie je dlhodobo sa udržiavať medzi najlepšími školami v Dánsku, a preto dáva veľký dôraz na spätnú väzbu od študentov, vyhodnocuje ich názory a prispôsobuje sa ich potrebám. Často spomínanou výhodou tejto akadémie je veľmi blízky a priateľský prístup učiteľov, čo je v Dánsku veľmi bežné, keďže Dáni preferujú neformálny prístup vo väčšine odvetví. Škola neponúka len kvalitnú výuku, ale je aj miestom, kde študenti radi trávia aj svoj voľný čas. Komplex je pre študentov prístupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Súčasťou kompexu je aj študentský internát, knižnica, rôzne športoviská a vyhrievaný bazén. 

Čo hovoria študenti

Tomáš

Studuji v Kodani na CPHB. Škola, je super, učitelé jsou hodně otevření, pracujeme na všech hodinách se společnostma, které opravdu existují a zabýváme se skutečnými problémy. Je teda pravda, že je trochu vyčerpávající, že na všechno musíme používat různé…

Univerzita v číslach

1 000
medzinárodných študentov

60
národností

2009
rok založenia

75
medzinárodných partnerov

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.