Zealand Institute of Business and Technology

Zoznámte sa so ZIBAT

Zealand Institute of Business an Technology (ZIBAT) je piatou najväčšou akadémiou odborného vzdelania v Dánsku. Poskytuje kvalitné vzdelanie v oblasti obchodu, informačných technológií a priemyslu. Nečakaj pasívne prednášky - učitelia využívajú perspektívne vyučovacie metódy, vďaka ktorým sa študenti aktívne podieľajú na výučbe, tzv. learning by doing. Tímove projekty, povinné stáže, diskusie, samostatná domáca príprava a ďalšie - to všetko za účelom čo najdôkladnejšej prípravy študentov na reálny “business life” po škole. Pre nových študentov je k dispozícii “student support centre”, ktorého poradcovia pomáhajú nováčikom na škole prispôsobiť sa novému prostrediu. Školu tvorí niekoľko kampusov, pričom každý kampus ponúka iné študijné programy. Kampusy sú moderne vybavené a ponúkajú príjemné prostredie pre študentský život.

Čo hovoria študenti

Juraj

V první řadě by jsem chtěl poděkovat celému IP týmu za jejich nenahraditelnou pomoc a úspěšnou spolupráci. Studoval jsem Service, Tourism and Hospitality Management na ZIBAT v Koge a poté jsem si to namířil na Sport Management na Copenhagen Business Academy.…

Univerzita v číslach

3 000
študentov

5
kampusov

2008
rok založenia

9
AJ programov

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.